Jak stosować?

Zwalcz wszy głowowe w 4 prostych krokach:

 

 

1. KROK APLIKACJA PŁYNU

 

Umieść ręcznik na ramionach zarażonej wszami osoby Nałóż Linicin® Lotion na suche włosy Rozprowadź płyn za pomocą końcówki aplikatora równomiernie na całej owłosionej skórze głowy Dokładnie rozetrzyj go po całej powierzchni tak aby pokryć wszystkie włosy - od nasady aż po końcówki.

 

 

wszawica
   
   

2. KROK: AKTYWNE DZIAŁANIE PŁYNU

 

Pozostaw Linicin® Lotion na włosach przez 15 minut
W tym czasie substancje czynne zawarte w preparacie mechanicznie blokują dostęp wszy głowowych do tlenu Powoduje to skuteczne uśmiercenie pasożytów.

 

 

wszy postępowanie
   
   

3. KROK: DEZAKTYWACJA PŁYNU

 

Po upływie 15 minut dokładnie zmyj letnią wodą Linicin® Lotion przy użyciu szamponu. Uważaj aby resztki preparatu nie pozostały na włosach.

 

 

 

wszy u dziecka
   
   

4. KROK: USUNIĘCIE MARTWYCH WSZY I GNID

 

Dokładnie przeczesz mokre włosy dołączonym do płynu Linicin® Lotion grzebieniem w celu usunięcia martwych wszy i gnid. Nie pomiń żadnego pasma włosów.
Za każdym razem wypłucz lub wytrzyj grzebień, aby pozbyć się pasożytów.

 

 

na wszy
   
   

Uwaga!

 
  • Jeśli zarażenie wszami głowowymi dotyczy kilku członków rodziny wszystkie zarażone osoby powinny zastosować Linicin® Lotion tego samego dnia, aby uniknąć wtórnego zarażenia. Należy użyć załączonego do preparatu grzebienia, aby sprawdzić, czy inni członkowie rodziny nie są zarażeni.

    fake watches, swiss replica watches

 
  • Kurację preparatem Linicin® Lotion należy powtórzyć po 8 dniach. Powtórzenie kuracji jest wskazane zwłaszcza, jeśli gnidy są mocno przytwierdzone do włosów kleistą substancją, co utrudnia ich precyzyjne usunięcie.