•  

  Szybki i efektywny

  Linicin® Lotion to skuteczny i bezpieczny płyn, który umożliwia szybkie zwalczenie wszy głowowych. Preparat może być stosowany przez osoby dorosłe, dzieci już od 6 miesiąca życia, a nawet kobiety w ciąży i w okresie karmienia.

   

  Linicin® Lotion jest bardzo prosty w stosowaniu i działa w ciągu 15 minut. Dołączony do preparatu specjalistyczny grzebień pozwala precyzyjnie usunąć martwe wszy i gnidy. Środek jest bezbarwny i bezwonny.

   

  Linicin® Lotion zawiera w swoim składzie wyłącznie gruntownie przebadane substancje, które są stosowane w kosmetyce, w tym także w produktach przeznaczonych dla dzieci. Jest to środek o udokumentowanym bezpieczeństwie i wysokiej skuteczności. плед

 •  

  Bezpieczny i łagodny

   

  Linicin® Lotion nie tylko pozwala szybko rozwiązać problem wszawicy, ale także dodatkowo pielęgnuje włosy. Zawiera on cenne substancje, takie jak:

   

  • witamina E (tocopherol)
  • olejek migdałowy
  • olej z pestek moreli

   

  Preparat jest łagodny dla włosów i nie zawiera toksycznych substancji owadobójczych. Jego działanie polega na mechanicznym blokowaniu wychwytu tlenu przez wszy.

   

  Wszy głowowe nie nabierają odporności na Linicin® Lotion, ponieważ nie zawiera on insektycydów. Preparat nie jest testowany na zwierzętach.

  rolex replica, replica watches uk, breitling replica, replica watches, fake watches, louis vuitton replica

 •  

  Łatwy w stosowaniu

  1

  APLIKACJA PŁYNU
  Nałóż
  Linicin® Lotion na suche włosy.

  2

  AKTYWNE DZIAŁANIE PŁYNU
  Pozostaw płyn na włosach przez 15 minut.

  3

  DEZAKTYWACJA PŁYNU
  Zmyj preparat z włosów za pomocą letniej wody.

  4

  USUNIĘCIE MARTWYCH WSZY I GNID
  Dokładnie przeczesz włosy dołączonym do płynu gęstym grzebieniem.